Töötajad

hairify Meeste juuksuri Tiina

Tiina(lapsepuhkusel)
vanemjuuksur

Mina olen Tiina ja olen salongi asutaja ja juuksur. Olen tegelenud meeste juukselõikusega praeguseks juba üle 5 aasta. Mulle meeldib katsetada uusi ja huvitavaid juukselõikuseid ning samal ajal üritan olla kursis tänapäeva juukse trendidega.

hairify meeste juuksuri liis

Liis
vanemjuuksur

Minu nimi on Liis, hästi palju naeru ja särtsu täis noor naine. Meeste juuksurina olen töötanud pea 4 aastat. Lemmik töödeks on nullist fade lõikused. Mulle meeldib kui klient lahkub salongist hea tuju ning ilusa soenguga.

hairify meeste juuksuri sandra

Sandra
vanemjuuksur

Minu nimi on Sandra, olen avatud, rõõmsameelne ja aktiivne, 10 aastase töökogemusega juuksur. Annan endast alati parima, et klient lahkuks salongist rõõmsa ja rahulolevana.

Kristel
vanemjuuksur

Minu nimi on Kristel. Peale juuksurikooli lõpetamist 2018 aastal asusin tööle meestejuuksurina ega ole valikut siiani kahetsenud. Senine koostöö klientidega on olnud huvitav ning meeldiv!

hairify meeste juuksur Pille

Pille
vanemjuuksur

Mina olen juuksur Pille, kellel on huvi mitte ainult juuste, vaid ka inimeste vastu. Minu eelnev töökogemus aitab mul mõista klientide soove ja vajadusi ning usun, et koos leiame alati sobiva lõikuse. Olen veendunud, et hea soeng toob naeratuse näole.

Marina
vanemjuuksur

Mina olen Marina ja olen meeste juuksurina töötanud üle 15 aasta. Meie erialal on väga oluline osata kuulata klienti ja mõista mis soengut ta soovib. Tänu selle oskusele on kliendid rahulolevad ja rõõmsad. Alati on mul hea näha uusi ja vanu kliente. Suurima rõõmuga teen teid ilusaks ja lõppude lõpuks on minu eesmärk teid näha kena soenguga.

etET