Töötajad

hairify Meeste juuksuri Tiina
Tiina

Mina olen Tiina ja olen salongi asutaja ja juuksur. Olen tegelenud meeste juukselõikusega praeguseks juba üle 5 aasta. Mulle meeldib katsetada uusi ja huvitavaid juukselõikuseid ning samal ajal üritan olla kursis tänapäeva juukse trendidega.

hairify meeste juuksuri liis
Liis

Minu nimi on Liis, hästi palju naeru ja särtsu täis noor naine. Meeste juuksurina olen töötanud pea 4 aastat. Lemmik töödeks on nullist fade lõikused. Mulle meeldib kui klient lahkub salongist hea tuju ning ilusa soenguga.

hairify meeste juuksuri sandra
Sandra

Minu nimi on Sandra, olen avatud, rõõmsameelne ja aktiivne, 10 aastase töökogemusega juuksur. Annan endast alati parima, et klient lahkuks salongist rõõmsa ja rahulolevana.

hairify meeste juuksuri merje
Merje

Minu nimi on Merje, olen olnud juuksuriametis üle 10 aasta ning jätkuvalt ei vahetaks seda mingi muu ameti vastu. Kõige suurem rõõm on, kui klient jääb soenguga rahule. Mulle meeldivad huvitavad vestlused klientidega ja lõbusad kolleegid. Jällenägemiseni!

Kristel

Minu nimi on Kristel. Peale juuksurikooli lõpetamist 2018 aastal asusin tööle meestejuuksurina ning pole siiani valikut kahetsenud. Senine koostöö klientidega on olnud meeldiv ja huvitav!

etET