Töötajad

hairify Meeste juuksuri Tiina

Tiina(lapsepuhkusel)

Mina olen Tiina ja olen salongi asutaja ja juuksur. Olen tegelenud meeste juukselõikusega praeguseks juba üle 5 aasta. Mulle meeldib katsetada uusi ja huvitavaid juukselõikuseid ning samal ajal üritan olla kursis tänapäeva juukse trendidega.

hairify meeste juuksuri liis

Liis

Minu nimi on Liis, hästi palju naeru ja särtsu täis noor naine. Meeste juuksurina olen töötanud pea 4 aastat. Lemmik töödeks on nullist fade lõikused. Mulle meeldib kui klient lahkub salongist hea tuju ning ilusa soenguga.

hairify meeste juuksuri sandra

Sandra

Minu nimi on Sandra, olen avatud, rõõmsameelne ja aktiivne, 10 aastase töökogemusega juuksur. Annan endast alati parima, et klient lahkuks salongist rõõmsa ja rahulolevana.

Kristel

Minu nimi on Kristel. Peale juuksurikooli lõpetamist 2018 aastal asusin tööle meestejuuksurina ega ole valikut siiani kahetsenud. Senine koostöö klientidega on olnud huvitav ning meeldiv!

hairify meeste juuksuri Angela

Angela

Mina olen Angela, olen õnnelik, et tegin oma elus tööalaselt kannapöörde ja õppisin juuksuriks. Pole hetkekski kahetsenud, tean, et liigun õiges suunas. Naudin oma tööd ja on väga hea tunne kui klient lahkub salongist ilusa lõikusega.

etET